XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Екскурсія студентів кафедри Технологій Цифрового Розвитку в офіс SoftServe: очима студентів

13:11, 09-11-2023

Студенти кафедри Технологій Цифрового Розвитку поділились враженнями, відвідавши офіс SoftServe – однієї з провідних IT-компаній України. Екскурсія стала справжнім досвідом, а відгуки студентів відображають неабияке захоплення.

Один із учасників поділився враженнями: "Офіс SoftServe – це справжній шедевр дизайну. Розгулюючи по його просторах, я здивувався, як ергономічно влаштоване робоче середовище. Інтеграція робочого простору з місцями для відпочинку вражає, і я вірю, що це позитивно впливає на продуктивність".

Ще один студент зауважив, що екскурсія була не лише цікавою, а й надзвичайно інформативною: "Відвідати офіс SoftServe – це враження і навчання в одному пакеті. Ми не лише дізналися багато про IT-індустрію, але й мали можливість переглянути реальні проєкти компанії".

Дехто висловив свої очікування: "Коли ти побачив майже все (не без таємниць) та уявив себе у тому зручному кріслі за крутим ноутом, за пів ціни (все найкраще для співробітників) – розумієш, що ось воно  омріяне місце роботи! Але до нього треба ще дорости, але, на щастя, з навчанням в цій компанії все просто супер, бо на тебе чекає просто купа крутих курсів з різних галузей програмування, залишилося тільки обрати, бо ціни, як і знання, які ти отримаєш, теж будуть відрізнятися!", – відзначив один з учасників екскурсії.

SoftServe, заснований у 1993 році, вирізняється не лише своїми технологічними досягненнями, але й акцентом на розвиток молодих фахівців. Спеціалісти компанії пишаються своїми досягненнями та інноваціями у сфері програмування.

"Побувавши у трьох ІТ-компаніях, можна сказати, що всі вони подібні, але SoftServe – це окремий рівень", - ділиться студентів кафедри. Він також відзначив індивідуальний підхід до екскурсії: "Подяка Роману за круту та не нудну екскурсію. Під час неї я відчув себе справжнім програмістом, і це неймовірно мотивує".

Вивчаючи всі аспекти офісного життя та навчальних можливостей компанії, студенти виражають подяку організаторам та супровідникам за цей захоплюючий день в SoftServe.

Студенти кафедри Технологій цифрового розвитку отримали неймовірний досвід, відвідавши офіс однієї з найбільших IT-компаній України - SoftServe. Екскурсія пройшла з особливим захопленням та залишила яскраві враження у кожного учасника заходу.

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2024 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності 121 – Інженерія програмного забезпечення, освітня програма «Технології цифрового розвитку» та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.
Читайте також

Про кафедру

Кафедра Технологій цифрового розвитку

Абітурієнту

Спеціалізація: Технології цифрового розвитку
Спеціалізація: Технології цифрового розвитку
Переглядів: 233