XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Екскурсія в компанію Sigma Software

14:22, 19-10-2023

Sigma Software – провідна компанія з розробки програмного забезпечення, яка є частиною Sia Group.

Нещодавно студенти кафедри Технологій цифрового розвитку мали нагоду відвідати офіс Sigma Software у Києві та побачити  унікальний взірець внутрішніх процесів компанії. Під час екскурсії студенти зустрілися з технічним експертом Володимиром, який поділився рекомендаціями щодо шляху в інформаційній технології та відповів на їх запитання.

Позитивно слід відзначити, що Sigma Software не лише спеціалізується на розробці передових програмних рішень для різних галузей, але і активно працює у сфері навчання . Компанія приділяє увагу соціальній роботі, спрямованій на освіту. Їх програма сприяє позитивному впливу на суспільство і підтримці сталого розвитку громад, в яких діє Sigma Software.

Під час екскурсії студенти мали можливість докладно дізнатися про всі аспекти цієї програми.

Одним із найвражаючих моментів під час екскурсії була можливість особисто переконатися, як функціонує один з офісів Sigma Software, і як працюють професіонали в цій галузі. Ця подія надала студентам цінний інсайт, підкреслюючи, що ІТ це не лише про роботу над проектами та завданнями, але і про спільноту, де однодумці можуть реалізовувати свої найсміливіші ідеї і знаходити відпочинок.

Узагальнюючи, екскурсія стала великим успіхом та надала студентам цінну інформацію про світ ІТ і те, як Sigma Software поєднує у собі людяність і комфорт у колективі, складаючи важливу частину життя своїх понад двох тисяч співробітників. Ця подія надихнула студентів на важливість командної роботи, інновацій та соціальної відповідальності в галузі цифрових технологій.

Фотографії

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2024 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності 121 – Інженерія програмного забезпечення, освітня програма «Технології цифрового розвитку» та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.
Читайте також

Про кафедру

Кафедра Технологій цифрового розвитку

Абітурієнту

Спеціалізація: Технології цифрового розвитку
Спеціалізація: Технології цифрового розвитку
Переглядів: 293