XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

26 травня о 14:00 у Студцентрі відбувся "День кар'єри". 

18:23, 29-05-2023

На заході були присутні відомі ІТ-компанії, такі як Huawei, Vodafone, Lifecell, ITExpert, Yalantis, SoftServe, Sigma Software,Epam Systems та багато інших.

Цей захід спрямований задля успішного працевлаштування студентів - це шанс зарекомендувати себе та отримати посаду в престижній компанії.

Компанії не лише розповіли про себе та особливості ІТ ринку на сьогодні, а й провели для наших студентів конкурси з цінними призами. Так 3 наші студенти (кафедри Технологій цифрового розвитку) Іванов Дмитро, Дацко Микола та Грисик Владислав перемогли в конкурсі та отримали цінні призи від компанії SoftServe.

Студентам надали безкоштовний доступ до вебінарів та курсів ІТ-компаній, а найактивніших запросили на співбесіду з метою подальшого стажування та роботи в компанії.

Якщо Ви хочете мати можливість так само вільно спілкуватися з ІТ практиками запрошуємо Вас на навчання в Державний університет телекомунікацій на кафедру Технологій цифрового розвитку.

Фотографії

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2024 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності 121 – Інженерія програмного забезпечення, освітня програма «Технології цифрового розвитку» та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.
Читайте також

Про кафедру

Кафедра Технологій цифрового розвитку

Абітурієнту

Спеціалізація: Технології цифрового розвитку
Спеціалізація: Технології цифрового розвитку
Переглядів: 969