XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Що учасникам НМТ-2023 потрібно робити на тестуванні?

19:00, 23-05-2023

Давайте розберемо весь алгоритм дій.

Допуск до екзаменаційного центру

Кожен учень повинен показати паспорт та сертифікат зі своєї інформаційної сторінки та запрошення на НМТ. Сертифікат обов'язково повинен бути у видрукованому вигляді.

Що стосується запрошення, то воно може бути в електронному варіанті, достатньо лише завантажити його та показати при вході у ТЕЦ.

Єдині речі, які можна взяти з собою: прозора пляшка води та ручка (будь-якого кольору).

Вхід в аудиторію

На вході кожного центру буде фахівець, який перевірить документи та вкаже номер вашої аудиторії. Списки з прізвищами та аудиторіями також будуть вивішані на вході. В аудиторії ще один фахівець вкаже на комп'ютер, який ви повинні зайняти.

Інструктаж

Перед іспитом учням за 5-7 хвилин розкажуть, як буде проходити іспит та на що звернути увагу. Також учням нагадають про заборону користуватися технічними засобами та відкривати інші вкладки браузера. У разі порушення учень покине аудиторію, а результати тесту анулюються.

Початок

Після цього кожен отримує логін і пароль, за яким входить у систему. Роботу над завданнями можна починати.

Що буде у разі повітряної тривоги

Час тестування зупиниться, а учні підуть в укриття. Коли небезпека мине, роботу над тестом продовжать, час тесту зменшений не буде у жодному випадку.

Робота над завданнями

Правильну відповідь можна позначати одразу, або вказати у чернетці та позначити наприкінці тестування. Порядок виконання завдань та відведений на них час – особиста справа кожного учня.

У якості чернетки кожен учень матиме на столі чистий аркуш, після завершення тестування його можна буде забрати з собою. Також у системі будуть довідкові матеріали з математики, хімії та фізики, наприклад, формули або таблиці.

Кінець тесту

Після виконання всіх завдань та позначення правильних відповідей потрібно натиснути "ЗАВЕРШИТИ ТЕСТУВАННЯ". Якщо учень забуде вказати якусь відповідь – система про це йому нагадає та скаже, в якому блоці потрібно заповнити пропуск.

Якщо все гаразд, система запитає повторно про бажання завершити тестування, потрібно натиснути "ТАК".

Результат

Одразу після цього кожен учень отримає результати тести по кожному з блоків, тобто учень побачить кількість балів, які набрав з кожного предмета. Результат за шкалою 100 – 200 учень учасник НМТ отримає 28 червня у своєму особистому кабінеті.

Підпис

Після складання іспиту потрібно підійти до інструктора та розписатися у протоколі. Лише потім можна забрати особисті речі та покинути аудиторію.

Бажаємо Вам успішно здати НМТ та чекаємо Вас на вступ на кафедру Технологій цифрового розвитку.

 Підписуйтесь на Телеграм-канал кафедри та будьте в курсі всіх новин: https://t.me/technologies_of

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2024 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності 121 – Інженерія програмного забезпечення, освітня програма «Технології цифрового розвитку» та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.
Читайте також

Про кафедру

Кафедра Технологій цифрового розвитку

Абітурієнту

Спеціалізація: Технології цифрового розвитку
Спеціалізація: Технології цифрового розвитку
Переглядів: 959