XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Гурток «3D моделювання» для студентів кафедри Технологій цифрового розвитку

10:51, 11-05-2023

Нещодавно кафедра Технологій цифрового розвитку запустила гурток з 3D моделювання для студентів, які зацікавлені у вдосконаленні своїх навичок 3D моделювання та розширенні знань у цій галузі. Цей гурток дасть можливість студентам спільно працювати над проектами з 3D-моделювання, ділитися досвідом та знаннями, а також вчитися один в одного.

Курс "3D моделювання", який викладає Іван Олейніков, покликаний познайомити студентів зі світом тривимірного моделювання та його практичним застосуванням. Курс буде зосереджений на навчанні студентів основам 3D-моделювання, за допомогою ПЗ для 3D-графіки Blender. Це програма з відкритим вихідним кодом, яка широко використовується в індустрії для різних застосувань, включаючи анімацію, візуальні ефекти, відеоігри та архітектурну візуалізацію. Це чудовий інструмент для початківців, який містить інструменти створення складних 3D-моделей та анімації.

На цьому курсі студенти дізнаються, як використовувати Blender для створення 3D-моделей з нуля, починаючи з базових форм і поступово створюючи більш складні моделі. Вони також дізнаються, як текстурувати свої моделі, додавати освітлення та камери, а також анімувати їх.

Курс аналізує найпопулярніші 3D-додатки та застосовує техніки, що використовуються в індустрії, включаючи полігональне моделювання, моделювання розбиття, ліплення та багато іншого. Студенти також дізнаються, як оптимізувати свої моделі для додатків у реальному часі, таких як ігри та віртуальна реальність.

Загалом, цей курс є чудовою можливістю для студентів отримати практичний досвід у 3D моделюванні та розвинути навички, необхідні для досягнення успіху в галузі.

Шановні вступники! Якщо Ви мрієте про кар'єру в ІТ та бажаєте отримати високооплачувану роботу, то наша спеціальність 121 "Інженерія програмного забезпечення" освітня програма "Технології цифрового розвитку" - саме те, що Вам потрібно. Долучайтесь до нашої команди та отримайте широкі можливості для розвитку у цифровому світі!

Щоб дізнаватися детальну інформацію з приводу вступу на спеціальність приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу: https://t.me/technologies_of

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2024 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності 121 – Інженерія програмного забезпечення, освітня програма «Технології цифрового розвитку» та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.
Читайте також

Про кафедру

Кафедра Технологій цифрового розвитку

Абітурієнту

Спеціалізація: Технології цифрового розвитку
Спеціалізація: Технології цифрового розвитку
Переглядів: 911