Участь компанії Intellias у розвитку майбутнього спеціаліста кафедри Технологій цифрового розвитку

15:50, 01-05-2023

Intellias – всесвітньо-відома компанія-розробник програмного забезпечення з українським корінням, яка спеціалізується на розробці передових програмних рішень для різних галузей, таких як автомобільна промисловість, охорона здоров'я, фінтех тощо. Компанія надає широкий спектр послуг, включаючи розробку програмного забезпечення на замовлення, забезпечення якості та DevOps.

Нещодавно студенти кафедри Технології цифрового розвитку мали можливість відвідати Intellias у Києві та ознайомитися з внутрішніми процесами компанії. Під час екскурсії студенти мали змогу зустрітися з технічним спеціалістом Олександром, який надав їм рекомендації щодо шляху в ІТ та відповів на їхні запитання, а також Марком та Дариною ­– які відіграють дуже важливі ролі в житті ІТ-гіганта.

Компанія не лише спеціалізується на розробці передових програмних рішень для різних галузей, але й робить сильний акцент на корпоративній відповідальності. Intellias займається соціальною роботою, яка фокусується на освіті, екологічній стійкості та розвитку громад. Програма спрямована на створення позитивного впливу на суспільство та сприяння сталому розвитку громад, в яких працює компанія. Під час екскурсії студенти мали можливість дізнатися про кожен аспект. Особливо цікаво було послухати про організацію волонтерської роботи в компанії до та під час повномасштабного вторгнення. Також слід окремо підкреслити гнучкість такої великої компанії до організації соціальних процесів.

Одним з найбільш вражаючих аспектів екскурсії була можливість на власні очі побачити, як живе один з офісів компанії-гіганта та на власному досвіді переконатися, що ІТ - це не тільки проекти, задачі та нескінченна робота, а і спільнота однодумців, які попри різні життєві шляхи мають змогу втілювати свої найсміливіші ідеї та відпочинок.

Загалом, екскурсія мала великий успіх і надала студентам цінне уявлення як про світ ІТ, так і про те, як компанія зберегла в собі людяність і затишок на шляху від двох до майже трьох з половиною тисяч співробітників. Це була унікальна можливість побачити, як працює компанія – розробник програмного забезпечення світового класу, і студенти поїхали з новим усвідомленням важливості командної роботи, інновацій та соціальної відповідальності у сфері цифрових технологій.

Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2024 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності 121 – Інженерія програмного забезпечення, освітня програма «Технології цифрового розвитку» та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Кафедра Технологій цифрового розвитку

Спеціалізація: Технології цифрового розвитку