Онлайн-навчання викладачів кафедри БЖДФВ

13:05, 15-06-2020

Під час карантинних заходів редакція науково-практичного журналу «Охорона праці» та Академія управління ризиками в системах менеджменту провели низку дискусійних онлайн семінарів та навчання за напрямком формування ризик-орієнтовного підходу при впровадженні систем менеджменту охорони здоров’я та безпеки праці за вимогами міжнародних стандартів, імплементованих в законодавство України.

Онлайн-тренінги відбувались в рамках трьох модулів за наступною тематикою:

1. Модуль 1 «Керування ризиками в системах управління безпекою праці та здоров’я працівників».
  2. Модуль 2 «Розробка та впровадження систем управління безпекою праці та здоров'я працівників на українських підприємствах на основі керування ризиками згідно вимог ISO 45001:2018».
  3. Модуль 3 «Розробка процедури керування ризиками небезпек в системах управління безпекою праці та здоров'я працівників».

Викладач кафедри безпеки життєдіяльності та фізичного виховання доцент Гунченко О.М. успішно пройшла навчання за запропонованою програмою та отримала відповідні сертифікати. Отримані знання у подальшому будуть використані при розробці науково-методичної літератури та впроваджені в навчальний процес за дисциплінами кафедри.