Нове наукове видання кафедри БЖД та ФВ

11:50, 08-10-2019

Науковим колективом кафедри БЖД та ФВ Державного університету телекомунікацій була опублікована наступна наукова книга англійською мовою «Diet for IT professionals». Тобто, науковцями та викладачами кафедри був розроблений лікувально-профілактичний раціон харчування для працівників, які працюють з електромагнітними випромінюваннями радіочастотного діапазону.

Профілактичне харчування входить до групи індивідуальних заходів профілактики професійної патології в галузі ІТ-технологій. У цій книзі представлено теоретичне обґрунтування складу та спрямування харчування зі шкідливим впливом на людину радіочастотного діапазону ЕМВ.

Ця книга буде корисною для дослідників та студентів, зацікавлених у розумінні стимуляції механізмів захисту людського організму від впливу неіонізуючого випромінювання, а також для співробітників у галузі телекомунікацій та ІТ-спеціалістів.

Більш детально з науковою роботою можна ознайомитись за посиланням