Відкритий кубок України «Наукова еліта» серед науково-педагогічних працівників ВНЗ з більярду „Вільна піраміда”

13:19, 06-06-2018

2 червня 2018 року в Більярдному клубі «Авіатор», м. Київ проходив Відкритий Кубкок України «Наукова еліта» серед науково-педагогічних працівників ВНЗ з більярду „Вільна піраміда”. В змаганнях прийняли - 28 спортсменів з 15 ВНЗ 5 країн (Болгарія, Казахстан, Росія, Узбекистан, Україна).

Особливістю турніру було змагання  в двох Лігах: Ліга «Доктор наук v Професор» - у змаганнях приймали участь вчені, які мають наукову ступінь «Доктор наук» чи вчене звання «Професор» та Ліга «Кандидат наук v Доцент» - у змаганнях приймали участь вчені, які мають наукову ступінь «Кандидат  наук» чи вчене звання «Доцент».

В лізі «Кандидат наук v Доцент» переміг Оленєв Дмитро (Державнй університет телекомунікацій), друге місце зайняв кращий гравець 2017 Пасічник Павло (Київський національний університет будівництва і архітектури ), треті місця посіли Лящук Ростислав (Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка) та Миронець Сергій (Київський національний торговельно-економічний університет).

В лізі «Доктор наук v Професор» в запеклій боротьбі переміг молодий доктор юридичних наук  Цюра Вадим (Київський національний університет імені Тараса Шевченка), друге місце у Безносюка Олександра (Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія ім. Тараса Шевченка), треті місця посіли Бондаренко Генадій (Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки) та Дудник Іван (Національний авіаційний університет). Відкриттям турніру став член-кореспондент НАПН України Кокун Олег (Інститут психології імені Г.С. Костюка НАПН України), в якого гра була на рівні призерів.