Науково-дослідна робота на кафедрі

13:46, 25-12-2014

З метою формування державного замовлення на науково-технічну продукцію на основі переліку найважливіших розробок, спрямованих на створення новітніх технологій та продукції, відповідно до статей 31, 34 та 37 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність», статті 5 Закону України «Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки» та підпункту 57 пункту 4 Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого Указом Президента України №240/2013 від 25 квітня 2013 року проводиться конкурсний відбір науково-технічних проектів за державним замовленням на науково-технічну продукцію, виконання яких розпочнеться у 2015 році.

Кафедра Безпеки життєдіяльності та охорони праці подала відповідні матеріали і сподівається прийняти участь у даному конкурсі.