Студенти, що відвідують науковий гурток «Екологічні аспекти в професійній діяльності» прийняли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції

11:33, 20-11-2017

14 листопада відбулось чергове засідання студентського гуртка «Екологічні аспекти в професійній діяльності» на тему: «Стан  та оцінка загроз в екологічній сфері».

Студенти обговорювали підготовлений відеоматеріал щодо екологічного стану України та світу. Також був зроблений підсумковий аналіз роботи членів гуртка на Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів і молодих вчених «Метрологічні аспекти прийняття рішень в умовах роботи на техногенно небезпечних об’єктах», яка відбулась 2-3 листопада 2017 р. в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті.

Тези, що були надруковані у збірнику за участі студентів наукового гуртка:

• «Небезпечні ситуації техногенного характеру в Україні»;
  • «Вплив засобів безпровідного зв’язку та способи його мінімізації»;
  • «Охорона праці в США»;
  • «Системи керування у сфері запобігання надзвичайним ситуаціям».