«Кубок Київщини»

11:52, 31-12-2015

Вітаємо Філоненко Назара з зайнятим І місцем у всеукраїнському турі «Кубок Київщини» з тайландськьго боксу Мусей Тай у ваговій категорії 91 кг серед 1996 р.н. і старше (м. Бровари 18-20 грудня 2015 р.).

Спеціалізація: Енергоефективні технології в телекомунікаціях

Енергоефективні технології в телекомунікаціях - це технології, які спрямовані на ефективне (раціональне) використання енергетичних ресурсів в галузі, яка як ніхто потребує їх постійного споживання. Використання меншої кількості енергії для забезпечення того ж рівня енергетичного забезпечення, наприклад, базової станції або центру обробки даних.

Ця галузь знань знаходиться на стику інженерії, економіки, юриспруденції і соціології.

Спеціалізація: Енергоефективні технології в телекомунікаціях