Засідання кафедри

13:00, 21-12-2015

15 грудня 2015 відбулося засідання кафедри Безпеки життєдіяльності та охорони праці в ході якого були розглянуті наступні питання:

1) Поточна успішність з дисциплін кафедри;

2) Відвідування занять студентами;

3) Проведення профорієнтаційної роботи співробітниками кафедри;

4) Методичне забезпечення дисциплін кафедри;

5) Підсумки проведення відкритого показового заняття доцентом кафедри Гунченко О.М.

6) Участь НПП у загальних зборах трудового колективу 16.12.2015.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси