Змагання з шахів

10:42, 14-12-2015

У період з 17 листопада по 8 грудня 2015 року відбулися змагання на першість Державного університету телекомунікацій з шахів. Змагання проводилися за олімпійською системою. У результаті запеклої боротьби чемпіоном Університету став студент третього курсу факультету інформаційних технологій Кабачієнко Олександр (ІМД-33).

Срібну та бронзову нагороди вибороли представники навчально-наукового інституту захисту інформації. Друге місце посів Поздняков Юрій (БСД-31), третє місце зайняв Сіренко Олександр (СЗД-31).

Переможець та призери змагань були нагороджені грамотами та за сприянням голови студентської ради Гладкої Олени та голови спортивного відділу університету Міщенко Володимира цінними подарунками.