Смертність на українських підприємствах скоротилася майже на 40%

16:34, 26-11-2015

За даними Держгірпромнагляду число загиблих на виробництві в Україні за 10 місяців 2015 року скоротилося на 37%.

На підприємствах України в січні-жовтні 2015 року були смертельно травмовані 313 чол., що на 37% менше в порівнянні з аналогічним періодом 2014 року, коли цей показник склав 494 чол., повідомила Державна служба гірського нагляду та промислової безпеки (Держгірпромнагляд) з посиланням на дані оперативного обліку.

Автор: (http://delo.ua/business//?ertnost-na-ukrainskih-predprijatijah-sokratilas-pochti-na-40-307151/?supdated_new=1447410177).

Спеціалізація: Інформаційна та кібернетична безпека

Спеціалізація Інформаційна та кібернетична безпека  (ІКБ) базується на розробці і впровадженні технологій із застосуванням передусім програмних та апаратно-програмних засобів.

Фахівці з ІКБ - це еліта інформаційної та кібернетичної безпеки, які отримують теоретичні знання та практичні навички з програмування, розробки та управління базами даних, формування моделей захисту інформації та політик безпеки, технічного і криптографічного захисту інформації, побудови захищених цифрових TCP/IP мереж та обслуговування сертифікатів відкритих ключів, тестування систем захисту на проникнення, адміністрування захищених інформаційних та комунікаційних систем, проведення їх моніторингу та аудиту тощо.

Спеціалізація: Інформаційна та кібернетична безпека

за спеціальністю 172 Електронні комунікації та радіотехніка