Про роботу наукового гуртка з предмету Екологія

11:52, 29-10-2015

На кафедрі Безпеки  життєдіяльності та охорони праці продовжує роботу науковий гурток з предмету Екологія. Запрошуємо всіх бажаючих студентів ДУТ прийняти участь у роботі гуртка та підвищити свій рівень знань з питань екологічної безпеки.

Графік роботи наукового гуртка на 2015 рік

Дата проведення

Час проведення

Місце проведення

Примітки

1.

27.10.2014

2.

24.11.2014

3.

22.12.2014

Аудиторія 2Г

Керівник наукового гуртка старший викладач кафедри БЖД                                      О.І. Глєбова

Спеціалізація: Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки

Підготовка за даною спеціалізацією передбачає оволодіння наступними компетенціями: розробка конструкції деталі радіоелектронного апарату (РЕА), схем окремих вузлів та виробів мікроелектронної техніки, конструкції друкованої плати мікрозборки, конструкції плати гібридно-плівкової мікросхеми, конструкції вузла РЕА (вузла на друкованій платі, гібридно-плівкової мікросхеми), конструкції вузла РЕА з виконанням перевірочних розрахунків та корегування конструкції за результатами випробувань, конструкції блоків, частин високих ієрархічних рівнів та закінчених пристроїв РЕА; конструкторський супровід виробництва РЕА; модернізація та уніфікація конструкцій існуючих РЕА.