Участь у роботі студентської науково-технічної конференції

15:58, 25-05-2015

19 травня 2015 року студенти І курсу Інституту захисту інформації, у рамках роботи наукового гуртка з екології кафедри БЖД прийняли участь у роботі студентської науково-технічної конференції молодих вчених присвяченої Дню науки «Світ телекомунікації та інформатизації» та виступили з доповідями.

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації

Фахівці з технічного захисту інформації – це унікальні спеціалісти, які поєднують теоретичні та практичні знання в областях: інформатики, архітектури комп'ютерів, систем і пристроїв інформаційної та кібернетичної безпеки, проектування та експлуатації комплексних систем захисту інформації.

В процесі навчання студенти опановують найсучасніші системи захисту інформації, багатофункціональні пошукові прилади, апаратуру спеціальних досліджень для пошуку та нейтралізації закладних пристроїв, запобігання витоку інформації через різноманітні фізичні (не тільки цифрові) канали, отримують міжнародні сертифікати.

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації