Профорієнтаційна робота

15:56, 25-05-2015

Викладачами кафедри БЖД на протязі 2014-2015 навчального року проводиться профорієнтаційна робота у загальноосвітніх закладах Солом’янського району міста Києва, а саме: ЗШ І-ІІІ ступенів № 43, спеціалізованій ЗШ І-ІІІ ступенів № 71, ЗШ І-ІІІ ступенів № 74, спеціалізованій ЗШ І-ІІІ ступенів № 149, ЗШ І-ІІІ ступенів № 232, ЗШ І-ІІІ ступенів № 308 та гімназії біотехнологій № 177.

Запрошуємо всіх майбутніх абітурієнтів, що вирішили обрати професію, пов’язану з ІТ-технологіями до вступу в Державний університет телекомунікацій.