Студент ДУІКТ підкорює вершини спортивних досягнень з армспорту

09:15, 19-06-2024

У суботу, 8 червня, в Борисполі відбулись змагання з армспорту. Студент ДУІКТ Ілля Зінченко в черговий раз боровся в дорослій категорії й мав перевагу в поєдинках з суперниками старшими за віком.

Отримані нагороди дозволили студенту підвищити свій рейтинг й здобути путівку до майбутніх  престижних всеукраїнських змагань.

Вітаємо нашого чемпіона й бажаємо легких  перемог!

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

за спеціальністю 029 Інформаційна бібліотечна та архівна справа