Команда ДУІКТ виборола три “золота” на відкритих змаганнях з плавання

12:42, 31-05-2024

У неділю, 26 травня, в плавальному басейні Університету Грінченка були проведені змагання з плавання "Мій вибір – ЗДОРОВ'Я". Участь в запливах брали команди спортивних клубів Києва та спортсмени-аматори. Програма змагань включала дистанції 50 метрів брасом, батерфляй та в комплексі.

Команду з плавання ДУІКТ на цих дистанціях представив Юрій Ващенко. Спортсмен продемонстрував вражаючі результати і виборов 3 золоті медалі.

Спільні тренування та відкриті змагання створюють чудові умови для дружнього спілкування та підтримки серед студентської спільноти. Дякуємо організаторам заходу та Збройним Силам України, завдяки яким навіть в умовах війни ми можемо досягати нових вершин!

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси