Студенти ДУІКТ взяли участь в турнірі з міні-футболу, присвяченому пам’яті В’ячеслава Чорновола

15:03, 23-05-2024

З 14 по 15 травня на малому полі Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського відбувся турнір з міні-футболу серед студентів столичних вишів. В заході, присвяченому пам’яті В’ячеслава Чорновола, взяли участь команди восьми ЗВО, а організаторами виступили ТОВ «Футбольний клуб «Оболонь» та КПІ ім. Ігоря Сікорського.

За перемогу поборилися близько 90 студентів з СНУ ім. Володимира Даля, ДУІКТ, КПІ ім. Ігоря Сікорського, КНЕУ ім. Вадима Гетьмана, КНУ ім. Тараса Шевченка, НАУ, НУБіП України та НУФВСУ.

Команди були поділені на дві групи, в яких змагалися за системою «кожен з кожним». Місця в групах визначались за кількістю набраних очок, особистої зустрічі та різниці забитих та пропущених голів. Команди, які посіли 1 та 2 місця в своїх групах, вийшли до 1/2 фіналу.

За результатами зіграних матчів 14 травня до фіналу вийшли НУФВСУ, КПІ ім. Ігоря Сікорського, КНУ ім. Тараса Шевченка та НАУ. Саме вони змагались за Кубок Переможця 15 травня.

ДУІКТ щиро вітає своїх спортсменів та дякує співорганізаторам за їх гостинність та ініціативність, залучення молоді до активних занять спортом, популяризацію студентського футболу та вшанування пам’яті українських героїв.

В’ячеслав Чорновіл – борець за незалежність нашої країни, а тому завжди буде прикладом для наслідування серед молоді. Існування Української держави неможливе без подальшої боротьби. Найголовніше – бути українцями до останньої клітини нашого тіла та душі і пам’ятати про чин кожного Героя України.