Перший серед рівних! Тренер-викладач ДУІКТ переміг на престижному чемпіонаті України

15:47, 16-04-2024

Тренер-викладач ДУІКТ отримав перемогу на Чемпіонаті України з важкої атлетики серед ветеранів фізичної культури та спорту.

22 всеукраїнський чемпіонат проходив з 12 по 14 квітня 2024 року місті Луцьк та зібрав близько сотні спортсменів-учасників з різних регіонів України.

Тренер-викладач ДУІКТ Юрій Борисович Безуглий, впевнено обійшовши суперників, "здобув золото" у своїй віковій та ваговій категорії, "взявши" за сумою двоєборства 155 кг у двох вправах.

Юрій Борисович переконаний, що кожен тренер повинен вміти мотивувати та надихати своїх вихованців на спортивні звершення. А, як відомо, найкраща мотивація – це власний приклад.

Вітаємо щиро! Так тримати! І вперед до нових звершень!

Читайте також:

Спеціалізація: Системний аналіз

Спеціальність «Системний аналіз» готує фахівців в галузі інформаційних технологій, які проводять аналіз бізнес-процесів підприємств, проектують та розробляють бази даних, програмне та технічне забезпечення, впроваджують і підтримують роботу інформаційних систем. Поєднання ґрунтовних знань інформаційних технологій, програмування, математики та економіки з умінням проводити аналіз діяльності підприємств, в тому числі з застосуванням Data Science та Business Intelligence, дають можливість нашим випускникам успішно працювати в аналітичних та ІТ  відділах широкого кола підприємств та установ.

Спеціалізація: Системний аналіз