XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Укр.
   

Команда з гирьового спорту ДУІКТ перемогла на змаганнях Федерації гирьового спорту України

20:14, 09-04-2024

6 квітня 2024 року відбувся 8-й відкритий Кубок Федерації гирьового спорту України Є.Ф.Гарнич-Гарницького.

У заході взяли участь понад 150 учасників і учасниць з 12 регіонів України віком від 15 до 93 років. Значну кількість учасників складали студенти столичних закладів вищої освіти.

У напруженій боротьбі студенти-спортсмени Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій (ДУІКТ) вибороли перше місце серед юніорів та третє місце в комбінованій естафеті, в особистому заліку спортсмени-студенти гирьовики ДУІКТ посіли золоті та срідні нагороди: Єлизовета Панасюк, Дмитро Довгошея, Максим Семешко, Нікіта Жевнов, Максим Маринич, Антон Грисюк (тренер-викладач – завідувач кафедри Безпеки життєдіяльності та фізичного виховання Олександр Коваль).

Вітаємо спортсменів ДУІКТ з заслуженими нагородами, які виборюють на спортивних майданчиках підтримуючи своїми високими спортивними результатами збереження національних та європейських цінностей. Дякуємо Федерації гирьового спорту України за надану можливість участі у заході та бажає всім учасникам змагань подальших спортивних успіхів під мирним небом! Слава Україні! Слава Збройним Силам України.  

Олександр Коваль,
завідувач кафедри БЖД та фізичного виховання 

 

Читайте також

Абітурієнту

Спеціалізація: Штучний інтелект
Спеціалізація: Штучний інтелект
Переглядів: 628