Стартували змагання Студентської волейбольної ліги ХІХ Універсіади міста Києва 2023/2024 навчального року

11:19, 06-12-2023

З 20 листопада 2023р. стартували матчі Студентської волейбольної ліги (чоловіки, жінки) в програмі XІХ Універсіади міста Києва 2023/2024 навчального року під егідою Київської федерації волейболу. Чоловіча команда ДУІКТ докладає максимум зусиль для гідних виступів на спортивних майданчиках ВНЗ столиці.

Залишаються дві зустрічі до фінішу першого кола і студенти-спортсмени ДУІКТ не втрачають надію на вихід до слідуючого кола змагань.

Бажаємо учасникам змагань сил та наснаги! Вперед до спортивних вершин! Усім успіху, перемоги та миру нашій Україні!