(Державний університет телекомунікацій)

(Державний університет телекомунікацій)

Стартували змагання Студентської волейбольної ліги ХІХ Універсіади міста Києва 2023/2024 навчального року

11:19, 06-12-2023

З 20 листопада 2023р. стартували матчі Студентської волейбольної ліги (чоловіки, жінки) в програмі XІХ Універсіади міста Києва 2023/2024 навчального року під егідою Київської федерації волейболу. Чоловіча команда ДУІКТ докладає максимум зусиль для гідних виступів на спортивних майданчиках ВНЗ столиці.

Залишаються дві зустрічі до фінішу першого кола і студенти-спортсмени ДУІКТ не втрачають надію на вихід до слідуючого кола змагань.

Бажаємо учасникам змагань сил та наснаги! Вперед до спортивних вершин! Усім успіху, перемоги та миру нашій Україні!

Спеціалізація: Оптичні системи та мережі зв`язку

Крім базових знань з побудови та функціонування телекомунікаційних мереж, студенти вивчають принципи побудови мереж зв'язку на основі сучасних мережних технологій, зокрема WDM та різновидів, мережні технології і стандарти, магістральні транспортні мережі, локальні мережі та мережі доступу, а також апаратуру систем передачі для зазначених мереж, сучасні технології проектування, будівництва та експлуатації волоконно-оптичних ліній зв’язку, здатних забезпечити найвищу швидкість передачі інформації, технології прокладання оптичного кабелю, а також отримують навички зварювання оптичного волокна, вимірювань на волоконно-оптичних лініях зв’язку та у волоконно-оптичних системах передачі за допомогою сучасного обладнання, експлуатації ВОСП та їх елементів.

Спеціалізація: Оптичні системи та мережі зв`язку