(Державний університет телекомунікацій)

(Державний університет телекомунікацій)

Переможний вихід команди ДУІКТ до фіналу чемпіонату Молодіжної ліги міста Києва з баскетболу 3х3 серед студентів ЗВО в програмі ХІХ Універсіади міста Києва 2023-2024 н.р.

20:24, 28-11-2023

Відбувся відбірковий турнір з баскетболу 3х3 в програмі ХІХ Універсіади міста Києва 2023-2024 н.р..

Понад 27 молодіжних команд 14 ЗВО взяли участь за підтримки Федерації баскетболу міста Київ. Честь Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій захищали студенти-баскетболісти: Антон Довгопол, Володимир Журба, Роман Шиліпук на чолі з капітаном команди Євгенієм Ольховським.

Результат ігор мав успішний вихід до півфіналу та майстерність й жага до перемоги дозволила згодом вибороти путівку до фіналу. Бажаємо нашим козакам вогник спортивного багаття пронести з честю й гідністю в подальших виступах команди ДУІКТ.