(Державний університет телекомунікацій)

(Державний університет телекомунікацій)

Срібні призери команди з легкої атлетики кафедри Безпеки життєдіяльності та фізичного виховання ДУІКТ на Чемпіонаті України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків

20:32, 22-11-2023

28-29.10.2023 в м. Біла Церква команда з легкої атлетики кафедри Безпеки життєдіяльності та фізичного виховання Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій на Чемпіонаті України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків виступила на високому рівні. Честь та гідність спортивних досягнень ДУІКТ захищали у складі команди спортсмени-студенти: Перната Ірина, Шеїн Дмитро, Столяров Артем. У естафетному бігу 4х1 км серед спортсменів 2 місце виборола Перната Ірина – срібна призерка Чемпіонату України й гордість спорту ДУІКТ. Бажаємо нашим спортсменам здоров’я та вдалих виступів на чемпіонаті Європи!