Розпочинаємо проведення тренувального та ігрового процесу на футбольному полі КНУБА

16:35, 07-05-2023

УВАГА!!!

Шановні студенти-футболісти відповідно до Розкладу спортивної секції ДУТ з футболу розпочинаємо проведення тренувального та ігрового процесу на футбольному полі КНУБА (футбольна асоціація студентів Києва) у понеділок о 15.30, вівторок о 15.30, пятницю о 11.30

Збір біля входу в Спорт-комплекс вул. Освіти 3.

Професійний тренер-старший викладач кафедри Безпеки життєдіяльності та фізичного виховання  ДУТ Кузнєцов Олексій Михайлович зустріне та організаційні питання (вхід до Спорт-комплексу, роздягальня, форма) поясне. Прохання приходити завчасно, переодягатися та  в готовності в чітко встановлений час з тренером-викладачем розпочинати тренування. Бажаю всім спортивного настрою та вдалих тренувань.