XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Всеукраїнський конкурс "Кращий студент"

09:16, 23-12-2014

Шановні студенти!

Запрошуємо вас взяти участь у Всеукраїнському конкурсі "Кращий студент".

"Кращий студент України" – всеукраїнська конкурсна програма, покликана виявити та надати імпульс до подальшого розвитку студентської молоді України як авангарду розвитку українського суспільства.

Київський регіональний етап проводиться 19 березня 2015 р.

Деталі та обов'язкова онлайн-реєстрація для участі за посиланням www.studrespublika.com.

Джерело: Сайт студентскої ради