XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Конкурс "Таланти ДУТу 2014"

19:59, 20-11-2014

Шановні студенти!

Оголошується конкурс "Таланти ДУТу"!

ТИ - активний і талановитий, фотографуєш, малюєш чи маєш хист до поезії?

Візьми участь у конкурсі, який відбудеться 10-го грудня 2014 року у приміщенні університету.

Для участі необхідно зреєструватись до 28-го листопада 2014 року у викладачів:
Стежко С.О. та Балюк Р.В. (кабінет № 302).

Деталі: т. (093) 155-93-67 - Голова Студентської ради ННІМП Бондар Аліна.

Зареєструйся та прояви себе!

Джерело: Сайт студентського парламенту