Засідання Студентської ради Державного університету телекомунікацій

Шановні студенти!

14 березня 2016 р. о 15:00
в Конференц-залі
Держаного університету телекомунікацій відбудеться засідання
Студентської ради Університету
.

На порядку денному будуть розглянуті наступні питання:

1. Про оформлення органу студентського самоврядування як громадська організація.
  2. Про створення ініціативної групи для написання статуту громадської організації.
  3. Про співпрацю зі студентським журналом «Я студент» та проведення тренінгу від головного редактора журналу – Ксенії Литвин.
  4. Про проведення конкурсу написання статей.
  5. Про організацію святкового заходу приуроченого до Дня народження Студентської ради Університету – LідериSтудрадиDУТ.
  6. Про підготовку випуску одягу з атрибутикою Державного університету телекомунікацій.
  7. Про проведення екскурсій для студентів Університету до Верховної Ради України, телеканалу «UA:Перший» тощо.
  8. Про підготовку до проведення 14 травня святкового концерту до Дня сім’ї в парку ім. М. Островського.
  9. Інше

Нагадуємо, що Студентська рада Державного університету телекомунікацій діє на основі добровільності, самоврядності, гласності, рівності перед законом, прозорості, відкритості та публічності, тож запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до активу Університету!

LідериSтудрадиDУТ