Підсумки засідання Студентської ради Університету

10:21, 11-12-2015

3 грудня 2015 р. о 15:00 в Конференц-залі Державного університету телекомунікацій відбулось засідання Студентської радина чолі з Головою Студентської ради Університету – Гладкою Оленою.

На порядок денний було поставлено наступні питання:

1. Оновлення складу Студентської ради Університету.

Був представлений в.о. Голови інформаційного відділу Студентської ради Університету – Бухенко Олександр, студент 1 курсу факультету Телекомунікацій. Бажаємо успіхів та надіємось, що ти справишся з поставленими завданнями!

В свою чергу хочеться подякувати Вилегжаніній Наталії за її актину позицію в студентському самоврядуванні та побажати ніколи не зупинятися на місці, а рухатися тільки вперед!

2. Проведення Ярмарки випічки до Дня Святого Миколая в Університеті.

Смачна Ярмарка випічки від Навчально-наукового інституту захисту інформації надихнула Студентську раду на проведення ще однієї перед новорічними святами. В холі Університету на 1 поверсі інститути/факультети зможуть приємно вразити своїми кулінарними талантами студентів та адміністрацію.

3. Проведення Науково-технічної конференції студентства та молоді «Світ телекомунікації та інформатизації» на базі Державного університету телекомунікацій.

Вперше Студентська рада проводить конференцію на міжнародному рівні. Конференція відбудеться 24 грудня 2015р.Реєстрація для участі у конференції проводиться до 21 грудня (http://goo.gl/forms/sC8omCNfUM). Участь у конференції та публікація БЕЗКОШТОВНІ. Кращі ж матимуть змогу представити свої доповіді перед аудиторією. Більш детальна інформація за посиланням: https://dut.edu.ua/ua/pages/1443

4. Привітання з Новим роком дітей зі Спеціальної школи-інтернат №17.

Кожного року студенти Державного університету телекомунікацій під Новий рік влаштовують особливій малечі свято. На цей раз завітаємо до Спеціалізованої школи-інтернату №17 (для дітей з вадами фізичного та розумового розвитку). Просимо Вас, шановні студенти, не бути байдужими, та надати допомогу дітям, які її потребують. Бажаєте допомогти? Звертайтеся до Голови соціального відділу Малахової Вікторії.

Також нагадуємо, що до 16 грудня проводиться збір книг та іграшок для дітей в 310 кабінеті.

Долучайтесь до нас! Не будьте байдужими, адже цим діткам потрібна наша допомога!

5. Співпраця з партнерами Студентської ради Університету.

Студентська рада співпрацює з компаніями Student Travel (організація поїздок за програмою Work and Travel) та СТУК(організація екскурсій та подорожей). Для студентів Державного університету телекомунікацій дії знижна на реєстрацію у програмі Work and Travel у розмірі 50%. Завдяки співпраці з компанією СТУК наші студенти вже провести щасливі вихідні у Львові. Наразі студентський туристичний клуб нагадує про зимові тури в Буковель за приємними цінами. За детальною інформацією звертайтесь до Голови відділу зовнішніх зв'язків Гончаренка Володимира.

Поспішайте зареєструватись, не проґавте свій шанс!

6. Звіт про план роботи Студентської ради на грудень 2015 року.

Голови Студентських рад інститутів та факультетів звітували про події, які вже відбулись, та оголосили про ті, які планують провести.

Вже зараз ми бачимо помітні приємні зміни в роботі Студентської ради. Насамперед хочеться відмітити оновлення відділів та введення першокурсників в курс справ, завдяки цьому забезпечити ще більш ефективну та плідну працю. Ми намагаємось створити для наших студентів найкращі умови навчання та, звісно, проведення свого дозвілля. В свою чергу просимо Вас брати активну участь в заходах!

Давайте разом робити Державний університет телекомунікацій кращим!

Джерело: Сайт студентскої ради