Підготовка ІТ-спеціалістів на основі нових технологій HEWLETT-PACKARD

09:55, 08-12-2015

25 листопада 2015 року в Державному університеті телекомунікацій кафедрою Інформаційних технологій було проведено семінар на тему “Підготовка ІТ-спеціалістів на основі нових технологій HEWLETT-PACKARD”.

З привітальнним словом виступив ректор Толубко Володимир Борисович, який відзначив вагомість розвитку навчальних планів за рахунок курсів від провідного вендора Hewlett Packard.

Професором кафедри Інформаційних технологій Гніденком Миколою Петровичем було представлено доповідь на тему “Особливості підготовки, розвитку кар’єри та управління кадрами в галузі ІКТ”. Він наголосив, що на сьогодні надзвичайно важливою складовою ефективної системи освіти є співпраця університету з провідними компаніями та введення їхніх освітніх курсів в процес навчання.

Щербина Ірина Сергіївна, професор кафедри Інформаційних технологій, виступила з доповіддю на тему «Як знайти дорогу в інформаційних технологіях». Показана статистика розвитку ІТ в світі вразила своїми показниками.

Представник Hewlett Packard Enterprise зауважив на важливість освоєння саме їхнього обладнання, адже вони займають провідне місце в світі.

Наприкінці семінару студенти, які пройшли курси Hewlett Packard, були нагороджені сертифікатами, які в майбутньому допоможуть з легкістю працевлаштуватись на високооплачувані посади.

Джерело: Сайт студентскої ради