Четверта лекція по книзі Шони Харіс на тему "Фізична безпека і безпека оточення"

10:25, 08-12-2015

26 листопада 2015 року в Державному університеті телекомунікацій було проведено лекцію за книгою Шони Харіс, а саме за четвертим доменом — “Фізична безпека і безпека оточення”. Доповідали Андрій Лещук та Артем Платоненко.

Присутні одержали корисну інформацію про види ризиків на різних підприємствах та компаніях, дізналися про нові види захисних систем та спостерігали за принципом роботи ключів різних типів. Також було розглянуто системи відеоспостереження та відео-аналітики, які використовуються в нашому Університеті. На практиці було продемонстровано роботу датчиків руху, відкриття дверей, охорони внутрішнього периметру та протипожежної безпеки.

Наприкінці лекції Платоненко Артем, аспірант кафедри Систем захисту інформації, розповів студентам про те, що окрім фізичного захисту також існує природній захист оточення з боку живої природи, а саме службових собак, які використовуються для охорони об'єктів. Маючи 18-річний досвід роботи з ними, він показав переваги і недоліки використання цього методу, доповнивши власними відеоматеріалами про досягнення.

Всі присутні були в захваті від почутого, задавали запитання та конструктивно дискутували. Особливо проявили себе першокурсники, демонструючи свої набуті знання в сфері інформаційної безпеки.

Якщо Ви хочете бути обізнаними у сфері інформаційної безпеки, отримати величезний багаж знань та бути в курсі всіх новинок, тоді чекаємо Вас на наступних лекціях. Буде цікаво!

Джерело: Сайт студентскої ради