Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Укр.
   

Відкрий свої очі! Всесвітній день боротьби зі СНІДом

10:27, 08-12-2015

Шановні студенти!

1 грудня 2015 р. в конференц-залі Університету за підтримки Навчально-науковий інституту менеджменту та підприємництва відбулась лекція приурочена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом. В цей день традиційно проводяться заходи, основним завданням яких є нагадування про важливість боротьби зі СНІДом та про профілактику недуги.

Нове захворювання, яке отримало назву СНІД - Синдром набутого імунодефіциту, було зареєстровано Американським центром контролю за захворюваннями в 1981 році. На сьогоднішній момент поширення цієї недуги досягло масштабів глобальної епідемії, яка несе загрозу існуванню людства. 

“Зокрема, в Україні з кожним роком зростає кількість випадків зараження ВІЛ-інфекцією, яка призводить до розвитку СНІДу. Згідно зі статистичними даними, з початку 2014 року в країні зареєстровано понад 16 тисяч нових випадків. А, починаючи з 1987 року, офіційно в нашій країні зареєстровано понад 260 тисяч випадків зараження ВІЛ та більше 34 тисяч смертей від недуги.” – підмітила доповідач Терещенкова Ірина, студентка 2 курсу ННІМП. 

Вона звернула увагу слухачів на способи передачі недуги та наголосила на підтримку, яку потребують інфіковані люди. Співчуття - це те, що робить людину людиною. Це уміння відчути і зрозуміти біль іншого, бажання допомогти йому, здатність виразити це бажання конкретними словами і діями. Свої слова вона підкріпила відеоматеріалами, які показали небайдужість людей до даної проблеми. 

Пам’ятайте: ВІЛ або СНІД – не привід для дискримінації! Люди, що живуть з ВІЛ/СНІД відчувають емоції і в них також є почуття. Вони відчувають себе ізольованими, не отримуючи підтримку, у якій є потреба. Саме толерантне ставлення кожного з нас може змінити думку суспільства на цю проблему.

Будьте людяними до інших та бережіть Себе!


Джерело: Сайт студентскої ради

© При повному чи частковому використанні матеріалів сайту ДУІКТ гіперпосилання на сайт https://duikt.edu.ua/ обов'язкове!
Переглядів: 4 085
Вступ до магістратури
лише за ЄВІ
та вступним випробуванням


за спеціальністю 029 Інформаційна бібліотечна та архівна справа