Тренінг на тему "Компетенції у сфері захисту інформації"

10:28, 08-12-2015

Шановні студенти!

30 листопада в Державному університеті телекомунікацій відбувся тренінг на тему "Компетенції у сфері захисту інформації" приурочений до Міжнародного дня захисту інформації.

Студенти Навчально-наукового інституту захисту інформації провели дуже цікавий тренінг як для першокурсників, так і для студентів, які мають досвід праці в сфері інформаційної безпеки.

Куратори ННІЗІ виступили з доповідями в межах теми тренінгу. Зокрема, Протасенко Костянтин розповів про системи управління інформаційною безпекою, можливості їх використання у сфері захисту інформаційної безпеки та про перспективні місця роботи спеціалістів. Хворостяний Родіон зацікавив студентів розповіддю про систему контролю та управління доступом, DLP системи, криптографічний захист інформації та можливість їх використання у сфері технічного захисту інформації. Герега Ілля представив свою цікаву доповідь про бази даних, системи IPS та IDS, а також де може працювати фахівець з інформаційної безпеки.

Відділ кураторства підготував для студентів сюрприз у вигляді виступу Короленка Сергія, випускника Навчально-наукового інституту захисту інформації, який працює в сфері інформаційної безпеки. Сергій розповів та показав на яскравих прикладах роботу Penetration test (тест на проникнення). Тестування на проникнення - це метод оцінки безпеки комп'ютерних систем або мереж засобами моделювання атаки зловмисника. Процес включає в себе активний аналіз системи на наявність потенційних вразливостей, які можуть спровокувати некоректну роботу цільової системи, або повна відмова в обслуговуванні. Це неймовірно цікава робота, яка вимагає особливої обізнаності в інформаційній безпеці, зокрема, знання кібернетичного права. Також Сергій розповів про те, як дізнатися більше інформації про Penetration test, тому що це дуже цікавий напрямок роботи та про те, що в Україні зараз не вистачає ІТ спеціалістів. Тому випускники Державного університету телекомунікацій завжди будуть мати попит на ринку праці.

Якщо вас зацікавила інформація про даний напрям, то можете звернутися за додатковою інформацією до Короленка Сергія. Він завжди радий допомогти.

Шановні студенти, цікавтеся новинками сфери ІТ - технологій та пам’ятайте:
тільки від Вашої обізнаності та ерудованості залежить Ваша кар'єра.
Удачі у всіх Ваших починання!

Джерело: Сайт студентскої ради