Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Укр.
   

Пленарне засідання та закриття Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні інформаційно-телекомунікаційні технології»

16:23, 24-11-2015

20 листопада 2015 року в актовій залі Державного університету телекомунікацій пройшов заключний день Міжнародної науково-технічної конференції “Сучасні інформаційно-телекомунікаційні технології”, в рамках якої відбулося Пленарне засідання та офіційне закриття Конференції.

Ректор Толубко Володимир Борисович привітав всіх із закінченням та повідомив про готовність університету підписати в найближчий час договір про співпрацю з МСЕ.

Процесом модерації займались Комарова Лариса Олексіївна та Беркман Любов Наумівна. Нагадаємо, що мета конференції – вплив інформаційно-телекомунікаційних технологій на економічний ріст держави та перспективи їх розвитку. 

Виступи Пленарного засідання підвели заключний підсумок стану радіо-технологій та вказали на шляхи розвитку ІТ галузі, на які, в цілому, потрібно звернути увагу. 

Ми заслухали представника “EPAM Systems”, який розповів про загальну направленість їхньої компанії та поділився планами подальшої співпраці, тобто створення тренінгів на базі Державного університету телекомунікацій.

В свою чергу, виступ представника “CyberBionic systematic” Охрименка Дмитра наголосив на важливості напрямів Frontend та Backend Developer, які представляє їх компанія. Це саме те, що потрібно впровадити для покращення практичних навичок наших студентів. Що ж, надіємося на плідну співпрацю!

Виступи завідуючих кафедр дали змогу всім присутнім впевнитись у високому рівні підготовки наукових працівників ДУТ.

Завдяки цьому заходу були визначені нові напрями, якими потрібно рухатися для створення сучасної та розвинутої ІТ - інфраструктури, завдяки спеціалістам, яких випускає наш Університет. 

Після виступу учасників надали слово Беркман Любов Наумівні, яка оголосила звернення учасників даної конференції і Державного університету телекомунікацій до центрального органу виконавчої влади, зробити комітет для впровадження новітніх технологій в галузі, а свою чергу наш Університет зобов'язується робити свій внесок, надаючи першокласних спеціалістів і галузі ІТ. 

А на завершення дня гості відвідали Фуршет, гостинність та щедрість якого вразила гостей. Вони залишилися приємно вражені рівнем підготовки і проведенням цієї важливої події. 

Підбиваючи підсумки, процитуємо слова з виступу кандидата фізико-математичних наук, доцента Онищенко Вікторіїї Валеріївни“Наше суспільство і держава повинні бути зацікавленні в ІТ-галузі. Головна мета - це сотні тисяч нових представників середнього класу, які будуть отримувати високі зарплати, і чесно платити податки. Разом вони зможуть створити нову Україну”.
 

Дякуємо всім присутнім за Вашу увагу та виступи на конференції!


Джерело: Сайт студентскої ради

© При повному чи частковому використанні матеріалів сайту ДУІКТ гіперпосилання на сайт https://duikt.edu.ua/ обов'язкове!
Переглядів: 4 236
Вступ до магістратури
лише за ЄВІ
та вступним випробуванням


за спеціальністю 029 Інформаційна бібліотечна та архівна справа