Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Укр.
   

Конкурс для студентів Ericsson Innovation Awards 2016

15:19, 10-11-2015

Шановні студенти!

Ericsson оголосив про конкурс для студентів Ericsson Innovation Awards 2016: «Майбутнє життя у місті»

Компанія Ericsson (NASDAQ:ERIC) оголосила про старт щорічного конкурсу інновацій Ericsson Innovation Awards, до участі в якому запрошуються студенти з усього світу. Тема конкурсу в 2016 році – «Майбутнє життя у місті», пріоритетної сфери у розвитку технологій, що з'єднують суспільство;

В конкурсі можуть брати участь команди студентів. Команда-переможець отримає приз у 25 тисяч євро; за друге місце учасники отримають 15 тисяч євро, за третє – 1 тисяча євро. Всі півфіналісти та фіналісти зможуть пройти співбесіду на отримання позиції практиканта або постійне місце роботи в Ericsson.

Участь в цьому конкурсі дасть можливість студентам стати головною рушійною силою фундаментальних змін в суспільстві.

Реєстрацію заявок на Ericsson Innovations Awards 2016 відкрито! Маєте грандіозні ідеї, як вирішити проблеми сучасних мегаполісів та реалізувати концепцію розумного міста на практиці? Тоді збирайте свою команду та відправляйте заявку на участь до 30 листопада 2015!

Детальніше про умови конкурсу та вимоги до презентацій дізнавайтесь: http://www.ericsson.com/thecompany/events/eia-2016

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Ericsson – світовий лідер в області комунікаційних технологій і послуг зв'язку. Компанія розробляє і просуває технології, що з'єднують суспільство. Довгострокові відносини Ericsson з найбільшими телекомунікаційними операторами світу дозволяють людям, компаніям та організаціям в повній мірі розкрити свій потенціал і дають впевненість у майбутньому.

Наші послуги, програмне забезпечення та інфраструктура для мобільного зв'язку, широкосмугового доступу та хмарних рішень допомагають компаніям з телекомунікаційної індустрії та інших галузей підвищити ефективність бізнесу, поліпшити якість користувальницького досвіду та відкривають нові можливості

Компанія поєднує глобальний масштаб свого бізнесу з технологічним лідерством. Ericsson працює у 180 країнах світу, штат співробітників налічує більше 110 000 чоловік. Мережі, операторам яких Ericsson надає технічну підтримку, обслуговують понад 2,5 млрд абонентів. Понад 40% мобільного трафіку в світі передається по мережах Ericsson. Інвестиції в наукові дослідження та розробки забезпечують компанії лідируючі позиції на ринку і дають можливість пропонувати клієнтам тільки найкращі та передові рішення.

Компанія заснована у 1876 році, штаб квартира розташовується в Стокгольмі, Швеція. У 2013 році продажі компанії склали USD 34,9 млрд (SEK 227,8 млрд). Акції Ericsson котируються на біржі NASDAQ OMX в Стокгольмі та біржі NASDAQ уНью-Йорку.

 
www.ericsson.ua 
www.twitter.com/ericsson_ua 
www.facebook.com/ericsson.ua
www.instagram.com/ericsson_ru 
www.slideshare.net/ericsson_ru 
www.youtube.com/ericssonrussia
www.ericsson.com/ru/future-blog


Джерело: Сайт студентскої ради

© При повному чи частковому використанні матеріалів сайту ДУІКТ гіперпосилання на сайт https://duikt.edu.ua/ обов'язкове!
Переглядів: 4 309
Вступ до магістратури
лише за ЄВІ
та вступним випробуванням


за спеціальністю 172 Електронні комунікації та радіотехніка