XL

технологій

Відбулися вибори Голови Студентської ради ДУТ

00:36, 24-09-2015

16 вересня в Державному університеті телекомунікацій відбулись вибори Голови Студентської ради.

На цю посаду було висунуто три кандидатури: Гладка Олена (ННІТІ), Протасенко Костянтин (ННІЗІ) та Гончаренко Володимир (ННІЗІ).

Обрати лідера було важко як ніколи. Кожен з них був гідним перемоги, адже висвітлив у своїй передвиборчій програмі саме ті пункти та питання, які хвилюють всіх студентів нашого університету.

Але переможцем може бути лише один, і тому ми раді привітати Гладку Олену з новим почесним званням Голови Студентської ради Державного університету телекомунікацій!

Джерело: Сайт студентскої ради