Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Укр.
   

Складання резюме та проходження співбесіди в ІТ-компанії. Семінар від компанії CBS та Labitex

12:25, 25-06-2015

дітиДрузі!

12 червня о 13:00 в конференц залі Державного університету телекомунікацій відбувся семінар на тему «Складання резюме та проходження співбесіди в ІТ-компанії».

Організатори: Студентська рада ДУТ, «CyberBionic Systematics» та проект «Labitex» (спікери Олександр Марченко та Дмитро Хорошилов).

Весь семінар було поділено на три частини.

Перша частина була присвячена складанню резюме за основними етапами: 1. Базові дані. 2. Які курси проходили. 3. Мови програмування. 4. Минулий досвід роботи.

Друга частина була присвячена таким питанням: 1. Проблеми на співбесіді. 2. Які питання виникають на співбесідах. 3. Поради щодо відповідей на такі запитання. 4. Вимоги до різних рівнів спеціалістів (Junior, Middle, Senior).

А третьою частиною була практична перевірка засвоєної інформації, а саме імітація співбесіди влаштованої ведучими семінару.

Захід було проведено у рамках співпраці Державного університету телекомунікацій та компанії «CyberBionic Systematics»!(на так давно було підписано двосторонній договір про партнерство).

Такого роду семінари та майстер-класи будемо організовувати із початком нового навчального року іще більше! Тому, уважно слідкуйте за новинами та анонсами:)


Джерело: Сайт студентскої ради

© При повному чи частковому використанні матеріалів сайту ДУІКТ гіперпосилання на сайт https://duikt.edu.ua/ обов'язкове!
Переглядів: 4 196
Вступ до магістратури
лише за ЄВІ
та вступним випробуванням


за спеціальністю 029 Інформаційна бібліотечна та архівна справа