XL

технологій

ДУІКТ підписав меморандум з партнером кафедри МВТ VIATEC

12:35, 23-08-2024

Напередодні Дня Державного Прапора України Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій підписав меморандум про науково-технічне та академічне співробітництво з компанією VIATEC, яку на зустрічі представляли директорка з маркетингу Юлія Подолянко та директор VIATEC Академії, керівник освітніх програм VIATEC Володимир Вовк.

Компанія VIATEC є партнером кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій з 2017 року. За цей час компанія надала кафедрі обладання та допомогла створити лабораторію, в якій було підготовлено більше 2000 студентів на обладнані компанії VIATEC.

Системи відеоспостереження відіграють ключову роль у забезпеченні безпеки об'єктів і контролю доступу до них. Вони використовуються у різних сферах — від державних і приватних підприємств до індивідуальних користувачів, що забезпечує високий рівень захисту та нагляду за територіями і об'єктами.

На заняттях студенти вивчають різноманітні види систем спостереження, особливості та характеристики сучасних відеокамер, налаштування камер, проектування систем відеоспостережень на обладнанні, яке розміщено в лабораторії кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій.

Цього року 3 липня та 15 серпня викладачі кафедри підтвердили свою кваліфікацію на високому рівні та отримали сертифікати «Hikvision HCSA CCTV». Сертифікація «Hikvision HCSA CCTV» дозволяє викладачам здійснювати якісну підготовку майбутніх спеціалістів, використовуючи новітні технології та обладнання, що відповідають сучасним вимогам індустрії безпеки.

Дякуємо компанії VIATEC за багаторічну співпрацю!