XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Розширення можливостей: в Google працюють над новою функцією пошуку

10:20, 31-07-2024

Компанія Google продовжує розширювати можливості своєї пошукової системи і вже незабаром може оснастити її новою функцією. Зокрема, користувачі зможуть здійснювати пошук безпосередньо у смартфоні, повідомляє Android Authority.

У бета-версії 15.30.27.29 знайшли докази того, що компанія працює над новою функцією для програми, завдяки якій результати пошуку будуть «підтягуватися» не лише з мережі, як це працює зараз, а й з усього, що є на пристрої користувачів. Якщо, наприклад, ввести у пошук "Instagram", то окрім результатів пошукової видачі система також може знайти програму Instagram на смартфоні.

Ця функція буде вбудована у програму Google і не буде обмеженою до лінійки смартфонів Pixe. Крім того, відображення програм, контактів та налаштування у видачі можна буде вимкнути. Зараз оновлення ще перебуває на стадії тестування й поки невідомо, коли воно стане доступним для усіх користувачів.

Якщо ви мрієте стати частиною провідних IT-компаній світу і працювати над впровадженням проривних новацій, запрошуємо вас до навчання в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій. ДУІКТ пропонує абітурієнтам широкий спектр спеціальностей і гарантує найвищий рівень професійної підготовки для успішного працевлаштування.

Всю інформацію про правила прийому ви можете знайти за посиланням. Поспішайте подати заяву на вступ!