XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

SEO-просування в мережі інтернет: ДУІКТ запрошує на навчання за новою дисципліною

11:26, 29-07-2024

У новому навчальному році лідер знань у галузі IT - Кафедра Комп’ютерних Наук Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій запускає нову дисципліну під назвою “SEO-просування в мережі інтернет”.

Сучасна людина використовує інтенет майже безперервно: відвідує різнобічні сайти, щоб дізнатися останні новини, знайти корисну інформацію і просто цікаво провести час. Втім, багато хто навіть не уявляє, як працює пошукова система і чому саме нам випадають сайти, які нас цікавлять. Чому, коли ми шукаємо новий гаджет, Google пропонує найближчі магазини, показуючи на карті їх розташування і радо "веде" нас за допомогою GPS? Як пошукова система з абсолютною точністю дізнається ваше місцезнаходження і видає сайти саме державною мовою?

Справа у тому, що алгоритми Google та інших пошукових мереж налаштовані таким чином, щоб максимально точно задовольняти запит людини.

Уявімо, що ви маєте свій бізнес і у вас є сторінка або сайт  з певним переліком товарів. Як зробити так, щоб люди дізнались про ваш магазин і замовили товари або послуги саме у вас? Яким чином "пояснити" пошуковій мережі, що ви продаєте товар саме в Києві, а не у Варшаві або заокеанному Торонто? Як оптимізувати сайт на ігрову тематику та привести на нього користувачів саме певної аудиторії, щоб людина, яка цікавиться окремим ігровим жанром, отримала у пошукових результатах саме ваш сайт?

На всі ці питання є загальна відповідь, і це - SEO-просування в мережі інтернет. Одноіменна дисципліна тепер стає доступною для студентів ДУІКТ. На цьому курсі ми з вами розберемо алгоритми пошукових систем: як працює видача потрібних результатів пошуку і як оптимізувати сайт під певні запити. Обов’язково пройдемо шлях від логічної побудови SEO-ядра сайту, запустимо своє коріння в технічну частину мета-тегів, перевіримо семантику, створення контенту і опануємо знання про те, як реорганізувати сайт і "подружити" його з пошуковою системою Google.

Кафедра Комп’ютерних Наук пропонує вам поринути у безмежний світ гугл-директив і отримати практичні знання, котрі дозволять вам опанувати високооплачувану і затребувану в усьому світі професію. Навички, які ви отримаєте в ході навчання, можна буде використовувати у будь-якій країні, адже алгоритми Search Engine Optimization універсальні для всіх типів сайтів без прив’язки до мови, країни і куту падіння сонячного проміння.

Крім того, працювати за даним напрямком можливо віддалено, а отже у вас з’являється можливість подорожувати по світу і виконувати поставлену роботу, отримуючи гонорар одразу в криптовалюті, адже вона продовжує стрімко займати місце основної грошової одиниці як в IT, так і у світі загалом.