Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій
Укр.
   

Школа навичок 4-5 квітня. Як це було

10:07, 29-04-2015

Друзі!

4-5 квітня в Державному університеті телекомунікацій "Спілка ініціативної молоді СІМ" провела тренінги спрямовані на розвиток практичних навичок та вдосконалення особистості.

Темами тренінгів були: міжособистісне спілкування, постановка цілей, мотивація, самореалізація, керування часом. Стосовно форми проведення, хотілося б зупинити увагу та більш докладно розповісти про роботу самих підгруп. 

Організаторами було презентовано по три тренінги кожного дня. Кожний тренінг включав в себе чотири тематичні підгрупи. Запропоновані теми з першого погляду привернули увагу своєю тематикою та пропозиціями вирішення життєво-актуальних для молоді проблем. 

Кожний тренер презентував та зацікавив своєю розповіддю відвідати саме його майстер-клас. Перед деякими учасниками навіть постала дилема, який майстер-клас їм відвідати, адже теми були однаково неймовірно цікавими.

Тривалість занять була майже 2 години, але час пролітав миттєво, оскільки всі були захоплені розповідями. Під час занять була як теоретична, так і практична частина

По завершенню тренінгів учасникам запропонували прийняти участь в унікальному новаторстві: "Плейбек театрі""Плейбек театр" – це імпровізаційний театр, в якому актори відтворюють задану історію не діями, а емоціями, тобто показують у своєму дійстві не саму історію, а те, що емоційно пережили під час цієї історії. 

Після завершення всіх тренінгів та Плейбек театру, усі учасники нагороджувалися сертифікатами СІМу, та обіймами). 

Окремо хотілося б сказати про учасників. Кожен з них був неординарною, креативною та творчою людиною. Панувала неймовірна атмосфера. 

Якщо вас зацікавили тренінги від "Спілка ініціативної молоді СІМ", то слідкуйте за новинами в їхній спільноті (https://vk.com/sim_org_ua).


Джерело: Сайт студентскої ради

© При повному чи частковому використанні матеріалів сайту ДУІКТ гіперпосилання на сайт https://duikt.edu.ua/ обов'язкове!
Переглядів: 4 383
Вступ до магістратури
лише за ЄВІ
та вступним випробуванням


за спеціальністю 029 Інформаційна бібліотечна та архівна справа