Збори студентів 5-го курсу заочної форми навчання ННІЗДН

11:10, 30-01-2015

Збори студентів 5-го курсу заочної форми навчання ННІЗДН всіх спеціальностей відбудуться 16.02.2015 року.

Час зборів: 16 год. 40 хв.

Місце проведення: актова зала університету.

Спеціалізація: Інформаційно-комунікаційні технології

Поступивши на дану спеціальність Ви будете вивчати структуру мережі Інтернет, проектувати інфокомунікаційні мережі (на базі технологій транспортних мереж IP/MPLS, Gigabit Ethernet, а також широкосмугового доступу xDSL, FTTx, GPON та WiFi), розробляти програмно-конфігуровані мережі SDN з системами віртуалізації мережних функцій використовуючи сучасне обладнання від провідних виробників - Ericsson, Cisco Systems, Iskratel, Alcatel-Lucent.

Спеціалізація: Інформаційно-комунікаційні технології