Міжнародний день сім’ї

11:19, 20-05-2016

Міжнародний день сім’ї відносно нове свято в Україні, але є важливим для нашого суспільства так, як покликане відродити національну цінність української  родини.  Незалишився  осторонь цієї події і  творчий колектив Державного університету  телекомунікацій на чолі з ректором Толубко В.Б.

В рамках програми «Сильна родина – міцна Україна»  був проведений урочистийзахід,який відбувся 14 травня 2016 р., в парку ім. Островського Солом’янського району. В програму заходу були включені спортивні змагання, танцювальний марафон та різні дитячі конкурси.

Все це стало можливим завдяки студентам Державного університету телекомунікацій, які брали активну участь у святкуванні і вражали відвідувачів своїми творчими здобутками. Можна з упевненістю сказати, що в час розвитку новітніх технологій, наші студенти зробили вірний крок обравши навчання в нашому вузі. Дивлячись на них можна бути впевненими в майбутньому нашої країни, адже активна та розумна молодь запорука щасливої та міцної родини.

Тож ласкаво просимо  на навчання до Державного університету телекомунікацій!

Спеціалізація: Публічне управління та адміністрування

Місія програми – підготовка фахівців, посадових та виборних осіб публічних установ (в органах державної влади та місцевого самоврядування, громадських, галузевих й бізнесових об'єднаннях, політичних організаціях та публічних товариствах), здатних повноцінно виконувати свої функції в сфері публічного адміністрування та забезпечувати демократизацію суспільного життя на інноваційних засадах із широким застосуванням ІТ-технологій.

Спеціалізація: Публічне управління та адміністрування