УВАГА СЕСІЯ!!!

16:44, 04-02-2016

До уваги студентів 4 курсу заочної форми навчання.

Сесія  відбудеться з 08 лютого 2016р. по 27лютого 2016р.

Збори студентів розпочнуться: 08 лютого 2016р.

Група

Час

Аудиторія

Методист

ІМЗ, ІМЗУ

Бишовець А.П.

ТСЗ, ТСЗУ

Кузьменко Л.О.

РТЗ, РТЗУ

МНЗ, МНЗУ

Скрипнік В.В.

КСЗ, КСЗУ

Толста В.М.

БСЗ, УБЗ

Панасюк О.В.

СЗЗ

Спеціалізація: Системний аналіз

Спеціальність «Системний аналіз» готує фахівців в галузі інформаційних технологій, які проводять аналіз бізнес-процесів підприємств, проектують та розробляють бази даних, програмне та технічне забезпечення, впроваджують і підтримують роботу інформаційних систем. Поєднання ґрунтовних знань інформаційних технологій, програмування, математики та економіки з умінням проводити аналіз діяльності підприємств, в тому числі з застосуванням Data Science та Business Intelligence, дають можливість нашим випускникам успішно працювати в аналітичних та ІТ  відділах широкого кола підприємств та установ.

Спеціалізація: Системний аналіз