До уваги студентів 5 курсу, заочної форми навчання!

15:51, 19-01-2016

З 25 січня 2016р починаються заняття студентів 5-го курсу ННІЗДН, які навчаються для здобуття ступеня вищої освіти бакалавр.

Збори студентів відбудуться 25 січня о 11год.20хв.

Група

Аудиторія

Група

Аудиторія

ІМЗ-51, ІМЗУ-51

ауд. 210

ТСЗ-51,  ТСЗУ-51

ауд.519

РТЗ-51, РТЗУ-51

ауд. 320

МНЗ-51, МНЗУ-51

ауд.320

КСЗ-51, КСЗУ-51

ауд. 506

БСЗ-51, СЗЗ-51, УБЗ-51

ауд.414

Спеціалізація: Управління інформаційною безпекою

Фахівці з Управління інформаційною безпекою – це еліта інформаційної безпеки, менеджери безпеки інформації вищої ланки. Ці фахівці розуміються як з техничних питань захисту інформації, так й з питань організації роботи колективу, добре розуміють управлінські, законодавчі та економічні аспекти захисту інформації. До сфери специфічних знань та навичок спеціалізації відносяться: основні поняття кібернетичної безпеки, систем технічного захисту інформації, управління проектами, управління ризиками, нормативно-правова база діяльності, управління інцидентами, аудит інформаційної безпеки, інформаційне протиборство, менеджмент та психологія управління.

Спеціалізація: Управління інформаційною безпекою

за спеціальністю 029 Інформаційна бібліотечна та архівна справа