Шановні співробітники та студенти ДУТ!
Колектив працівників заочного відділення щиро вітає Вас з наступаючим святом Нового Року та Різдва!
З Новим роком! З новим світлом,
Із теплом, в душі розквітлим,
Із веселими святами,
З друзями, що поруч з Вами.
З гарним настроєм святковим,
Із прибутком щораз новим,
Із приємними дивами
Та із щирими словами,
З миром, щастям в добрий час
Хай прийде цей рік до Вас!
Місія програми – підготовка фахівців, посадових та виборних осіб публічних установ (в органах державної влади та місцевого самоврядування, громадських, галузевих й бізнесових об'єднаннях, політичних організаціях та публічних товариствах), здатних повноцінно виконувати свої функції в сфері публічного адміністрування та забезпечувати демократизацію суспільного життя на інноваційних засадах із широким застосуванням ІТ-технологій.
Місія програми – підготовка фахівців, посадових та виборних осіб публічних установ (в органах державної влади та місцевого самоврядування, громадських, галузевих й бізнесових об'єднаннях, політичних організаціях та публічних товариствах), здатних повноцінно виконувати свої функції в сфері публічного адміністрування та забезпечувати демократизацію суспільного життя на інноваційних засадах із широким застосуванням ІТ-технологій.
Завідуючий кафедрою зателефонує Вам як тільки отримає повідомлення.