Шановні співробітники та студенти ДУТ!
Колектив працівників заочного відділення щиро вітає Вас з наступаючим святом Нового Року та Різдва!
З Новим роком! З новим світлом,
Із теплом, в душі розквітлим,
Із веселими святами,
З друзями, що поруч з Вами.
З гарним настроєм святковим,
Із прибутком щораз новим,
Із приємними дивами
Та із щирими словами,
З миром, щастям в добрий час
Хай прийде цей рік до Вас!
Освітня програма спрямована на підготовку фахівців з маркетингу з пріоритетом Інтернет-маркетингу та широким застосуванням ІТ-технологій, які здатні вирішувати проблеми розробки та реалізації ефективної стратегії маркетингу, з урахуванням особливостей функціонування телекомунікаційної галузі. Програма передбачає викладання навчальних дисциплін спеціалістами у сфері маркетингу та його інформаційно-аналітичного забезпечення, що суттєво поглиблює фахові компетентності майбутніх випускників.
Освітня програма спрямована на підготовку фахівців з маркетингу з пріоритетом Інтернет-маркетингу та широким застосуванням ІТ-технологій, які здатні вирішувати проблеми розробки та реалізації ефективної стратегії маркетингу, з урахуванням особливостей функціонування телекомунікаційної галузі. Програма передбачає викладання навчальних дисциплін спеціалістами у сфері маркетингу та його інформаційно-аналітичного забезпечення, що суттєво поглиблює фахові компетентності майбутніх випускників.
Завідуючий кафедрою зателефонує Вам як тільки отримає повідомлення.