Шановні студенти ННІЗДН, міняються реквізити для проплати за навчання !

13:16, 28-12-2015

Державний університет телекомунікацій повідомляє, що з 1.01.2016р. будуть змінені реквізити для оплати за усіма видами розрахунків!!!

Прохання заборгованість за 2015 рік перед Університетом погасити в повному обсязі!

З повагою адміністрація ННІЗДН

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації

Фахівці з технічного захисту інформації – це унікальні спеціалісти, які поєднують теоретичні та практичні знання в областях: інформатики, архітектури комп'ютерів, систем і пристроїв інформаційної та кібернетичної безпеки, проектування та експлуатації комплексних систем захисту інформації.

В процесі навчання студенти опановують найсучасніші системи захисту інформації, багатофункціональні пошукові прилади, апаратуру спеціальних досліджень для пошуку та нейтралізації закладних пристроїв, запобігання витоку інформації через різноманітні фізичні (не тільки цифрові) канали, отримують міжнародні сертифікати.

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації

за спеціальністю 172 Електронні комунікації та радіотехніка