Захист дипломних робіт (проектів)!

10:42, 02-12-2015

До відома студентів 7 курсу (фахівці ННІЗДН) З 16.12.2015 р. по 22.12.2015р. відбудеться захист дипломних робіт (проектів)!

Розклад розміщено на сайті і дошці оголошень (1 поверх університету).

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

за спеціальністю 172 Електронні комунікації та радіотехніка