Захист дипломних робіт (проектів)!

10:42, 02-12-2015

До відома студентів 7 курсу (фахівці ННІЗДН) З 16.12.2015 р. по 22.12.2015р. відбудеться захист дипломних робіт (проектів)!

Розклад розміщено на сайті і дошці оголошень (1 поверх університету).

Спеціалізація: Менеджмент

Місія програми – підготовка фахівців, здатних на високому професійному рівні виконувати загальні функції управління організацією та її підрозділами, аналізувати і планувати діяльність організацій, управляти зовнішньоекономічною діяльністю, матеріально-технічним постачанням, вирішувати проблеми оптимізації матеріальних, фінансових та інформаційних потоків, прогнозувати розвиток конкурентного середовища тощо.

Спеціалізація: Менеджмент